גמילה מעישון - מתחילים להפסיק לעשן !

 

Addict גמילה מעישון » עידן שלומן - האיש והסיגריה

עידן שלומן - האיש והסיגריה

 

שמי עידן שלומן, אני בן 23, מתנייד בין העבודה באיזור ת"א למגורים באיזור חיפה והקריות, מעשן קרוב ל- 2 קופסאות Winston Light ( יש יותר טוב מזה ? ) ביום ופשוט מכור לעישון. בכל יום מחדש אני מנסה לשכנע את עצמי שאני אוהב לעשן, אוהב את התחושה, אוהב את השילוב עם הקפה או הגינס הקרה - אבל האמת היא שלאחרונה הבנתי שאני פשוט משקר לעצמי.

 

הורג אותי לחשוב שאני פשוט באופן מודע מרעיל את גופי ביותר מ - 4000 חומרים מסרטנים ( טוב אני מתחיל להשמע כמו כתובת האזהרה על גב קופסת הסיגריות, אז אני אעצור את עצמי כאן ). בקצרה, אני משלם בשביל למות - ולפי מה שהבנתי, לא מדובר במוות מהיר או מהנה במיוחד.

 

אתר "גמילה מעישון - מתחילים להפסיק לעשן !" הוקם בשביל לרכז את כל נושא העישון תחת קורת גג אחת. אני מקווה שעם הזמן אוכל להוסיף לאתר לא רק תכנים מפחידים כמו כתובת האזהרה על גב קופסת הסיגריות אלא גם תכנים מעניינים כמו מידע על מותגי סיגריות ידועים, מידע על חברות טבק ידועות, שאלות קיומיות שכל מעשן שואל את עצמו ( למשל, למה צריך חדר עישון או כמו שאני מכנה אותו הצינוק ?! - באמת לא ידעתי שאני מצורע ), מידע על אנשים מפורסמים שמעשנים סיגריות, סיגרים או מקטרות ועוד. בנוסף, אני אשמח מאוד אם תוכלו לכתוב ולתרום את הסיפור שלכם, הטיפים, העצות המועילות, דרכי ההתמודדות שלכם ושל המשפחה והחברים עם העישון - אני מבטיח לפרסם זאת ( עדיפות לקטעים בעלי הומור )!

 

אז תפסיקו לעשן, כי זה באמת לא בריא.
אני לבנתיים עדיין מחזיק את הקופסה קרוב ללב.

 

עידן שלומן

 

אתה צריך עזרה ?

 

אני אשמח מאוד אם תתרמו את הסיפור האישי שלכם, טיפים שימושיים וכל דבר שיכול לעזור לקידום הנושא בישראל.

 

כמובן, שכל תוכן שיתרם יכיל קרדיט מתאים שיכלול מספר מילים על הכותב + קישור לאתרנו ( במידה ויש ).

 

כרגע חלק נכבד מן תכני האתר מבוסס על האנציקלופדיה החופשית "ויקיפדיה" לפי תנאי השימוש של GNU Free Documentation License